Деталі
Завантаження Docx
Читати Більше
Вітаю всі мої прекрасні душі, учні чи неучні. Я люблю вас усіх однаково, і Я страждаю разом з вами, незалежно від того, чи є Ви моїми так званими учнями, чи вірними будь-якій іншій вірі, чи навіть ні. Хай Ви завжди пам'ятаєте БОЖУ Любов і БОЖЕ Благословення, безумовне, всюди. Тільки не забувайте про це. Тоді ваше життя тут стане кращим, а ваше життя після цього буде сповнене впевненості в Небесному блаженстві, щасті та мирі. Я хотіла б знову трохи поговорити про мир, бо саме про це більшість із вас хотіли б знати. Як бачите, мир наближається до завершення, хоча це займає забагато часу для всіх ваших очікувань, сподівань, і займає занадто багато часу і, на мій смак, також. Повірте мені, Я прагну миру навіть більше, ніж Ви. Навіть тоді Я, принаймні, досі жива і вдячна за можливість спілкуватися з вами за допомогою всіх цих передових технологій. Ми ще не досягли піку технологічного панування, але все ж зараз ми набагато кращі, ніж кілька століть тому. Завжди будьте вдячні за те, що маєте. Тепер мир настає надто довго. Є багато причин. Коли люди народжуються в цьому світі, вони вже оточені, можна сказати, бульбашкою, якоюсь бульбашкою, схожою на бульбашку, І0 всі вони нею загорнуті. відповідно до їхньої карми минулих життів та спорідненості з людьми з цих життів, вони будуть навіть подвійно загорнуті в іншу бульбашку – більшу бульбашку, яка утворює світ, наприклад, такий самий, як наш сьогоднішній світ. І кожен носить навколо себе цю бульбашку, з якої не може вийти, але може поводитися як звичайні люди, яких Ви бачите навколо себе. Вони можуть виконувати всі свої звичайні дії, як люди, але не можуть бачити бульбашку. У цьому і полягає проблема. Цю бульбашку можна назвати кармою, а більшу бульбашку називають колективною кармою, тобто кожен робить невеликий внесок своєї карми в цей світ, що створило цю велику бульбашку, яка огортає їх усіх в одне суспільство. Це як наша планета зараз. Дуже важко або неможливо, майже неможливо коли-небудь звільнитися від великої бульбашки та від маленької бульбашки. Але все ж, ми завжди можемо його покращити, вдосконалити, щоб мати кращу свободу, ніж якби ми його не покращували. Ми покращуємо його завдяки нашим моральним стандартам, нашій веганській дієті, нашим добрим справам для суспільства, для тих, хто цього потребує; люблячи, захищаючи тварин-персон та всіх істот в одній бульбашці, що й ми. У кожного, хто тут народився, має бути своя бульбашка. І разом вони роблять свій внесок у створення цієї великої бульбашки навколо них усіх. Хтось робить більше, хтось менше, залежить від їхньої карми, важкої чи легкої. Але ніхто не може уникнути власної особистої бульбашки чи великої бульбашки, яка оточує їх усіх, яка огортає їх усіх, не оточує, а огортає їх усіх. Тож вони залишаються в одному світі разом, і виглядають так, ніби живі та активні, і все таке, але всі вони знаходяться в одній в'язниці, великій в'язниці, і вони ув'язнені індивідуально, можливо, під домашнім арештом чи щось подібне, подібна ситуація. Єдине, що може допомогти їм вибратися з цієї бульбашки, це Майстра Сила. Якщо їм пощастить зустріти Майстра, повірити в Майстра та практикувати те, чого Майстер їх навчив, тоді вони можуть бути вільними. І якщо вони не продовжуватимуть створювати більше карми, то їм ніколи не доведеться повертатися на цей план фізичного існування. Але вони піднімуться і стануть на шлях повернення Додому. Дім — це не один дім, а багато домівок, деякі з яких мають нижчий духовний рівень, а деякі — вищий або середній. Є два типи людей, які підносяться. Хтось досягає цього завдяки власній кармі, добрій кармі, або якомусь духовному зв'язку чи практиці тут і там у попередньому чи цьому житті. Людина повністю вільна і буде на шляху назад до великого Дому, до початку всіх творінь. Це твій Дім, твій справжній Дім. Але лише з Милістю та Силою Майстра, живого Майстра, справжнього Майстра, призначеного БОГОМ, тоді Ви зможете досягти Їхнього статусу, або в цьому житті, або продовжити свою подорож Додому після цього життя. Окрім цих людей, інші повинні йти туди, куди їх веде їхня карма, або до пекла, або до нижчих Небес, або до вищих Небес, або до найвищиїх можливо досяжних Небес. Так звані Небеса починаються вже в Астральному Світі, який знаходиться поруч з нашим світом. Астральний світ має багато рівнів, більше сотень. А найнижчий з них – це пекло. А вищі Небеса – це те, куди потрапила більшість так званих людей, які перебувають і перебувають на межі (клінічної) смерті, і повернулися в цей світ, щоб розповісти про це іншим людям. Отже, існують різні види переживань під час клінічної смерті. Для більшої духовної еліти вони могли б перейти на Другий рівень або максимум Третій рівень. Без Сили Майстра та Благодаті Майстра, які б звільнили цих людей, вони повернуться. З Третього, Другого чи Астрального Рівня всі вони повертаються, щоб знову продовжити свою подорож, доки одного дня не будуть повністю звільнені справжнім просвітленим, БОГО- призначеним Майстром. Це найщасливіші та найзріліші душі. Навіть якщо ми досягнемо миру, ми не зможемо звільнитися від трьох обмежених світів. Але все ж, маючи мир, люди можуть мати більше часу, більше спокою, більше духу та думати про те, що ще знаходиться за межами цього фізичного світу. Але під час війни також може бути подібний ефект або навіть інтенсивніший, тому що люди на війні боятимуться, усвідомлюватимуть швидкоплинність фізичного життя, і їхнє прагнення до справжнього миру може бути певним чином заохоченим або посиленим. Спокій, який ми можемо знайти лише на вищих Небесах. На нижніх Небесах Астрального Світу також може тривати війна, тому повного миру ще немає. Причина полягає в тому, що більшість людей не мають живого Майстра, який би повністю очистив їх і вивів на інший шлях до звільнення – пріоритетний шлях, ексклюзивний шлях, призначений лише для вільних душ. Тому що в цьому світі – не лише в астральному світі – існують всілякі змішані існування людей і тварин-персон. Таким чином, миру важче досягти, бо кожен, хто хоче створити мир для цього світу під час війни чи відчайдушного конфлікту, повинен розв'язати стільки, багато, багато незліченних вузлів, щоб звільнитися від будь-якої ворожнечі, будь-якої смертоносної карми з минулих життів чи з інших світів. Деякі люди народжуються з інших планет, інших світів тощо. Отже, у них різна карма та все таке. Душа повністю спокійна, повністю мирна, повністю блаженска. Але коли вони приходять у цей світ, чи будь-який інший планетарний світ, вони повинні бути захищені фізичним тілом, бо цей світ надто жахливий для душі. Жодна душа не може втілитися без бульбашки, або через вибір дефекту, або через карму минулих життів. У них буде бульбашка, і їх помістять у відповідний світ, щоб вони могли продовжувати виживати у фізичній сфері. Бо життя за життям душа була замкнена. І перебуваючи в оболонці, вони повинні мати розум, тіло, емоції, психологічні здібності, всілякі речі, які змішуються у сформоване людське існування. Через усе це вони також взаємодіють з іншими людьми навколо них. І через цю взаємодію це створить конфлікт, любов, прихильність, співпрацю тощо. І для цього карма народжуватиметься все більше і більше. Отже, у цій системі буде більше заплутаностей. Photo Caption: “Небеса і Земля готові працювати разом, щоб догодити вам”











